Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Kinematografia » Filmi juaj i preferuar

Filmi juaj i preferuar

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Filmi juaj i preferuar prej Sat Jun 16, 2007 4:38 pm

Klodi1986


Admin
Admin
Cila filma ju pelqejne me shume?

2 Re: Filmi juaj i preferuar prej Sat Jun 16, 2007 5:20 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une pelqej filmin beni ecen vet

3 Re: Filmi juaj i preferuar prej Sun Jun 17, 2007 11:36 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Flutura ne gabinen time eshte klas fare ate pelqej shume une?

4 Re: Filmi juaj i preferuar prej Mon Jun 18, 2007 1:14 pm

Besi


operator/e
operator/e
po per cfare filmash e keni fjalen shqiptar apo te huaj?mua me pelqen filmi 14 vjec dhenderr kurse nga filmat e huaj me pelqen scarface

5 Filmi juaj i preferuar prej Wed Jul 04, 2007 8:29 am

Stine


Moderator
Moderator
filmi shqiptar me i preferuar i imi eshte lulkuqe mbi mur ndersa filmi i huaj eshte <<NJERIU ME SHENJE>>i bossit me te mash te droges TONI MONTANA

6 Re: Filmi juaj i preferuar prej Sat Jul 25, 2009 4:13 pm

Mila

avatar
Special User
Special User
la casa sul lago del tempo, jamper,scery movi edhe shum te tjere por pergjithesisht me pelqejne filmat horror i adhuroj

7 Re: Filmi juaj i preferuar prej Sun Jul 26, 2009 6:39 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Matrix


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi