Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Jeta ne kurbet

Jeta ne kurbet

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jeta ne kurbet prej Thu May 10, 2007 7:23 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
tregoni pak per jeten ne kurbet

2 Re: Jeta ne kurbet prej Tue Jan 29, 2008 4:14 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Jeta nė kurbet ėshtė jetė e jote e shėndruar nė pjesė tė jetės sė huaj.Jeton nė vend tė huaj,me gjuhė tė huaj,kulturė tė huaj,nė syrin e tyre je i huaj,kryan punė tė rėnda,tė djeg malli i atdheut.
Thjesht ėshtė jetė me plagė plot dhimbje.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi