Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Sporti » Sporti shqiptar » ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Tue Jul 03, 2007 4:43 pm

Stine


Moderator
Moderator
JEPNI MENDIMET TUAJA

2 ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Tue Jul 03, 2007 4:45 pm

Stine


Moderator
Moderator
UNE NE KAMIONATIN KOMBETAR JAM ME TEUTEN(DURRESIN)SEPSE JAM DURRSAK NE RRADHE TE PARE DHE ESHTE 1 NGA SKUADRAT ME TE MIRA NE KAMPIONAT.

3 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Tue Jul 03, 2007 6:57 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Do me falesh por une jam me shkumbinin Very Happy lol!

4 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Wed Jul 18, 2007 7:03 pm

jotushi


pa dyshim me shkumbinin

5 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Wed Jul 18, 2007 7:13 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
hehehehehehhehe mu shtua edhe nje tifoz?Very Happy

6 :: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Fri Jul 20, 2007 8:17 pm

Stine


Moderator
Moderator
o me lale ka ndonje durrsak knej se na pushtun peqinasit Very Happy Very Happy Very Happy shaka kjo

7 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Tue Aug 19, 2008 10:06 am

GERi_G

avatar
PARTIZANI

8 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Mon Aug 25, 2008 3:02 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
FC SHKUMBINI LAL JOM UNE

9 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Mon Feb 16, 2009 11:09 am

VoGeLuShI

avatar
[b]Une jam me Tepelenen , se jam Tepelens vet :d

10 Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR? prej Mon Feb 16, 2009 9:58 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
une vallain se nderroj ekipin jom peqins dhe jam me lumin Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi