Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Sporti » Sporti shqiptar » Mendoni se futbolli yne ka kushte te pershtatshme loje?

Mendoni se futbolli yne ka kushte te pershtatshme loje?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Stine


Moderator
Moderator
mund te flisni per dobsite e futbollit tone.

Network

avatar
Web Master
Web Master
JEMI DOBET LAL ME FUTBOLLIN AQ DOBET SA NUK SHIHEMI ME SY ,,KEMI LOJTAR CILESOR POR SKEMI KUSHTE Razz

VoGeLuShI

avatar
Futbolli ne shqiperi nuk ecen fare , me keto fiton leke po ti hedhesh ne baste Razz

Nuk ecen se nuk kemi kushte stervitore , dhe shiten ndeshjet :s

Network

avatar
Web Master
Web Master
Nuk jan vetem kto qe the ka me shume ,futbolli yne nuk eshte ne nivelin e duhur jemi ne listen e fundit ne futboll ,,nuk ka mo me dobet se kaq


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi