Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e Argetimit » Thashetheme » C'eshte *Femra*

C'eshte *Femra*

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 C'eshte *Femra* prej Fri May 11, 2007 11:31 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
Per mendimin tim Femra eshte nje mister i pa zbuluar? Neutral

2 C'eshte *Femra* prej Wed Jul 04, 2007 9:15 am

Stine


Moderator
Moderator
lale femra eshte mjalti i shoqerise

3 Re: C'eshte *Femra* prej Fri Jan 25, 2008 3:45 pm

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Femra ėshtė gjini e butė njerėzore,me disa veti tė shtrenjta qė i mungojnė mashkullit,si e tillė ėshtė e dashur pėr mashkullin,mė e rrespektuar nė mesin e shoqėrisė mashk,

4 Re: C'eshte *Femra* prej Sat Feb 21, 2009 11:53 pm

bimba

avatar
STaff
FEMRA, nje e keqe e domosdoshme, qe s'jeton dot me te, po as pa te nuk jeton dot Very Happy

5 Re: C'eshte *Femra* prej Sun Feb 22, 2009 10:14 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
shi shi goca sa e rezikshme po bohesh zemer


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

6 Re: C'eshte *Femra* prej Sun Feb 22, 2009 10:37 am

zemra

avatar
Admin
Admin
eshte ajo qe ka i ka fal jet botes,mbi te gjitha eshte qenie e pazevendesueshme

7 Re: C'eshte *Femra* prej Sun Feb 22, 2009 11:32 pm

bimba

avatar
STaff
zemra shkruajti:eshte ajo qe ka i ka fal jet botes,mbi te gjitha eshte qenie e pazevendesueshme


ti se mos me ha me sy se do te vdes Smile

8 Re: C'eshte *Femra* prej Thu Mar 19, 2009 4:14 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Femra eshte motorri qe ve ne levizje shoqerine,pa kete element,jeta do ishte si boshllek kozmik.

9 Re: C'eshte *Femra* prej Thu Mar 19, 2009 4:16 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
femra eshte qeliza e jetes ne toke Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

10 Re: C'eshte *Femra* prej Mon Apr 06, 2009 6:18 pm

Ajlina

avatar
hmmmmmmmm ajo qe futi shejtanin ne shishe haha zemer[i]

11 Re: C'eshte *Femra* prej Tue Apr 07, 2009 11:18 am

estilen

avatar
Vip
Vip
[i]Femra eshte krijesa me e mrekullueshme qe ka krijuar natyra apo zoti.Ajo zbut hekurin dhe jo zemren e gurte te nje burri.Eshte faktor bashkues e percares por dhe te trasmetimit te jetes njerzore.Me pak fjale,FEMRA eshte motorii i levizjes se shoqerise njerzore,por me nje marsh me shpejt se mashkulli.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi