Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Shkenca » Shkenca » MAKINAT E FUNDIT?

MAKINAT E FUNDIT?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 MAKINAT E FUNDIT? prej Thu Jul 05, 2007 8:44 am

Stine


Moderator
Moderator
TREGONI PER MAKINAT.

2 Re: MAKINAT E FUNDIT? prej Thu Jul 05, 2007 7:04 pm

ALBMARI


Q7,R8 per mua jane makina klas fare dhe makina e fundit qe ka dalur mercedes_benz eshte? Kurse makina qe eshte ne pritje te dale ka emrin e audi Q5.?

3 Re: MAKINAT E FUNDIT? prej Thu Mar 19, 2009 4:03 pm

Network

avatar
Web Master
Web Master
Amg o klas fare


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi