Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
do isha kurjoz te dija nga te gjithe se cila eshte gjeja e pare qe shikoni te nje vajze/djale? Un tek nje vajze me terheq shume forma e buzeve dhe dhembeve dhe syte!pa kaluar pastaj te pjeset me ne nxehta te trupit Very Happy.

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une gjeja e pare qe shofe tek nje goce jane syte se ato tregojine cdo gje tek nje goc

Network

avatar
Web Master
Web Master
sa i keq qe je mer Smile

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Akili shkruajti:une gjeja e pare qe shofe tek nje goce jane syte se ato tregojine cdo gje tek nje goc
Ke shume te drejte te njejten gje mendoj edhe une....syte pastaj edhe mund te vij dicka tjeter si p.sh buzet...

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Kjo ishte per nga bukuria ndersa vertet cdo me terhiqte do te ishte sjellja

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:Kjo ishte per nga bukuria ndersa vertet cdo me terhiqte do te ishte sjellja


Kjo do te thote qe duhet te jem me i sjellshem me ju! Very Happy Smile Smile (shaka engjell)Smile

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:Kjo ishte per nga bukuria ndersa vertet cdo me terhiqte do te ishte sjellja


Kjo do te thote qe duhet te jem me i sjellshem me ju! Very Happy Smile Smile (shaka engjell)Smile

hahahahahaha mire mire se sjellja nuk eshte vetem me perfitime...

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
lule
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:Kjo ishte per nga bukuria ndersa vertet cdo me terhiqte do te ishte sjellja


Kjo do te thote qe duhet te jem me i sjellshem me ju! Very Happy Smile Smile (shaka engjell)Smile

hahahahahaha mire mire se sjellja nuk eshte vetem me perfitime...


Hahhahaha pak e nga pak do ti gjej te gjitha pikat e dobta lule loool

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:lule
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:Kjo ishte per nga bukuria ndersa vertet cdo me terhiqte do te ishte sjellja


Kjo do te thote qe duhet te jem me i sjellshem me ju! Very Happy Smile Smile (shaka engjell)Smile

hahahahahaha mire mire se sjellja nuk eshte vetem me perfitime...


Hahhahaha pak e nga pak do ti gjej te gjitha pikat e dobta lule loool


O abbsolut mire mire vazhdo ti me tenden ...

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Natyrisht nėse do tė ishte pėr brenda njė kohe tė shkurtėr sa pėr argėtime njeriu do tė duhej tė zgjidhte pjesėt mė tėrheqėse,por kjo nuk ėshtė e drejtė as dashuri,po qė mendon tė e keshė dashuri pėr jetė janė vetitė tėrheqėse me siguri sjelljet,intelegjenca,..........

Dano

avatar
Admin
Admin
Mua gjeja e pare qe do me terhiqte tek nje goc osht vetem menyra se si ajo sillet me mu edhe sinqeriteti i saj.Te tjerat shifen me vone sepse dashuria nuk osht vetem bukuria .

Akili

avatar
Moderator
Moderator
per mendimin time syt tregoin gjithcke tek nje goc po te jet dhe ndopak me ballkone te mira se trupe te mire jo te dalesh me te dhe te besh siku nuk e shef se ke turpe ti flasesh

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
Sinqeriteti ėshtė ndėr gjėrat mė tė rėndėsishme qė do tė mė tėrhiqte te njė femėr.

blero


gjeja e pare qe shoh eshte menyra e levizjes ( si kam qejf ata qe ecin keq qe levizin si femra Very Happy) dalloj cunin qe ne levizjet qe ben me pas shoh menyren e te folurit ( si dua shume kompetente i kam qejf popullore ) aty dallohen se ca kulture dhe ca njeriu eshte me pas fiziku syte sidomos ( keto ishin nga ana e jashteme se ato shihen te parat) pastaj kuptohet zemra dhe tiparet e brendeshme lol!

bimba

avatar
STaff
te them shikoj veshet, besoni ju? Very Happy Very Happy Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
hahahahahahahhahahahahah ehe ashtu oshte zemer


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
mbase syt me terheqin sh

bimba

avatar
STaff
il fondo sciena Very Happy

estilen

avatar
Vip
Vip
[b]...HARMONINE E PJESEVE TE TRUPIT,kjo eshte gjeja e pare qe shihet tek tjetri,se zemren sja sheh dot.

Network

avatar
Web Master
Web Master
Dhembet Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

blerta_uk

avatar
sjellja zemer

Network

avatar
Web Master
Web Master
Rrahjet e zemres Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

RoMaNiSTI


parakolpi Very Happy:D:D

Network

avatar
Web Master
Web Master
Jo prapakolpi Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Network

avatar
Web Master
Web Master
Sinqeriteti


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi