Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

estilen

avatar
Vip
Vip
.
.
Syckat....si ato te tuat,nuk gjenden nč ččč dynja aaaa......etj...etjjj

Network

avatar
Web Master
Web Master
Buzzet Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

estilen

avatar
Vip
Vip
nr e kembes,ta kete jo me te vogel se nr 43...hahaha de de

Network

avatar
Web Master
Web Master
43 e mban ne kenbe robin jo 36 Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

blerta_uk

avatar
bukuria zemer

Network

avatar
Web Master
Web Master
Musai me bedrien Syckat Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Ajlina

avatar
Tek nje djale pfffffffffff te them te drejten gjithmone me kane marre ne qafe syte shkruar ndaj kjo eshte gjeja e pare nga pamja e tyre qe me terheq pastaj nga sjellja me terheq xhentilesa ndaj femrave.[i]

estilen

avatar
Vip
Vip
bukuria dhe mendjelehtesia,dy faktore qe i shfrytezoi per mrekulli.

Kleaa

avatar
duart edhe syte e mashkullit Very Happy

Network

avatar
Web Master
Web Master
bah Very Happy mu syckat e ftyra


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
syt i kam fiksim :d

Network

avatar
Web Master
Web Master
zgjuarsia dhe bukuria


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
normal sinqeriteti dhe pamja

Network

avatar
Web Master
Web Master
Very Happy Ke te drejte Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

kinge-vogel


kur ska pas te drejt ajo eeeee fol cik fol Razz:P

Network

avatar
Web Master
Web Master
syte dhe trupi


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
syt dhe shkathtesia

Network

avatar
Web Master
Web Master
te jet shume e shkathet (zgjuarsia)


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
e pra dhe ciltersia

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
qendrimi

Network

avatar
Web Master
Web Master
sinqeriteti


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra

avatar
Admin
Admin
buzet :p

Network

avatar
Web Master
Web Master
veshja Smile


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

olsaaa

avatar
Moderator
Moderator

stili se si duket karakteri qe ka sjellja edhe sinqeriteti

Network

avatar
Web Master
Web Master
shikimi i saj


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi