Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Cila eshte gjeja e pare qe ju terheq te nje vajze/djale?

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

olsaaa


Moderator
Moderator
sinqeriteti i ti

Network


Web Master
Web Master
busqeshja dhe pamja e saj


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Kleaa


HUNDA  SA  E  KA  TE  MADHE  APO  TE  VOGEL 

HAHAHAHAHAH Smile

Network


Web Master
Web Master
menyra e veshjes


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Mila


Special User
Special User
fiziku,aparenca
po ama duhet te jete dhe nje cik i mencur jo dru

Network


Web Master
Web Master
qendrime saj ndaj meje


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra


Admin
Admin
syt e kam then i kam fiksim po dhe veshet hunden dhe buzet dmth gjithcka qe vihet re leht Very Happy:D:D:D

olsaaa


Moderator
Moderator
karakteri si njeri

Network


Web Master
Web Master
bukurine


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra


Admin
Admin
menyren e te folurit

Network


Web Master
Web Master
Qendrimi saj


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

zemra


Admin
Admin
gjithcka

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi