Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e nxehte » Seksualiteti » Putjet pas sexit oral?si mendoni?

Putjet pas sexit oral?si mendoni?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Wed Aug 01, 2007 3:06 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Jam kurioz te di se ju duken normale apo jua shpifin puthjet ,mbas sexiit oral?pres mendimet tuaja!Very Happy

2 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Wed Aug 01, 2007 4:51 pm

Akili

avatar
Moderator
Moderator
varet se me ke persone je ne per gjithesi une dhe e kame bere dhe nuk e kame bere

3 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Wed Aug 01, 2007 6:01 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
E Kam Fjalen me te dashuren! ASqarim per te gjithe!

4 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Thu Aug 02, 2007 9:09 am

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
mmmm varet...

5 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Fri Aug 03, 2007 4:02 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:mmmm varet...
hmmmmmm nga se varet? M0os me thuaj nga kafia qe ofron Very Happy loool

6 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Fri Aug 03, 2007 4:19 pm

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:mmmm varet...
hmmmmmm nga se varet? M0os me thuaj nga kafia qe ofron Very Happy loool
Jo ne fakt jo nga kafja nga kenaqesia qe le...ja futa kot por seshte kjo varet nga cdo gje..dashuria kenaqesimi e shume e shume te tjera

7 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Tue Mar 17, 2009 2:33 am

bimba

avatar
STaff
oo cme vute ne medndime qe ju marte dreqi kaptiene Very Happy
po normale qe ka, sidomos kur ka dashuri, pra seksi oral te jete nje seks i ndjer jo nje detyrim per te kenaqur tjetrin. eshte normale

8 Re: Putjet pas sexit oral?si mendoni? prej Wed Mar 25, 2009 7:57 pm

estilen

avatar
Vip
Vip
Eshte veprimi me i ndotur,me i shpifur,flas gjithmone per vehte. Pa le kur shohimneper filma porno,nga sexi anal direkt sex oral.Nuk e konceptoj dot nje sex te tille.Per mua jane shtazarake dhe jo veprime normale te nje sexi te embel plot epsh.Dihet qe njeriu eshte kafshe,por inteligjente,por deri ketu ume nuk shoh veprime sexi inteligjent,por kafsheror.
Mos me gjykoni,ky eshte kendveshtrimi im.

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi