Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Zona e nxehte » Seksualiteti » Per ju cuna!A Do te shkoni me nje grua te martuar?

Per ju cuna!A Do te shkoni me nje grua te martuar?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Mesa kam degjuar(vete sme ka ran shonci me e provu:) ) ka shum persona qe jan lidhur me gra te martuara!personalisht njoh vetem nje!eshte 23 vjec dhe pervec te dashures(ka kryer mardhenje me te) shkon me nje grua 30 vjece!Thot se me pelqen me shum ne kete gruan sesa me te dashuren qe e ka seriozisht,18 vjece!
Ju do te shkonit me nje grua te martuar?

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une do te shkoja po jo ti gacmoja po te dilte rasit po
po tani qe jame beqare do te shokoja me vone po u martova jo as me te pa martuara

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:Mesa kam degjuar(vete sme ka ran shonci me e provu:) ) ka shum persona qe jan lidhur me gra te martuara!personalisht njoh vetem nje!eshte 23 vjec dhe pervec te dashures(ka kryer mardhenje me te) shkon me nje grua 30 vjece!Thot se me pelqen me shum ne kete gruan sesa me te dashuren qe e ka seriozisht,18 vjece!
Ju do te shkonit me nje grua te martuar?
Qenka idiot fare ai qe njihke ti...pa ofendim por ca njeriu eshte ai nese do te mbaj ate te martuaren le ta mbaje e tjetren ta lere pse dashka ai qe me nje gure te vraska dy zogj ku ka keshtu...ku jemi ne...?
Nejse...puna e tij dashka ai qe nje dite ta beje ( na falni per fjalorin po c'te bejme) me te martuaren e tjetren me te dashuren...sa iant qe me vjne si jeni edhe juve meshkuj te poshter...jo jo nuk ju zihet besa juve jo

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Pece&love Nuk jan te gjithe njelloj... Pastaj ka dhe shum goca te martuara qe shkojn me burra therr te 40ave... qe jan mir ekonomikisht:D

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:Pece&love Nuk jan te gjithe njelloj... Pastaj ka dhe shum goca te martuara qe shkojn me burra therr te 40ave... qe jan mir ekonomikisht:D
Keshtu thone te gjithe nuk jane te gjithe njelloj por kur dalin pastaj mgjth rrale gjene ndonje te sakte...

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:Pece&love Nuk jan te gjithe njelloj... Pastaj ka dhe shum goca te martuara qe shkojn me burra therr te 40ave... qe jan mir ekonomikisht:D
Keshtu thone te gjithe nuk jane te gjithe njelloj por kur dalin pastaj mgjth rrale gjene ndonje te sakte...
...kut thua:te sakte! e ke fjalen per mu?Smile

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:Pece&love Nuk jan te gjithe njelloj... Pastaj ka dhe shum goca te martuara qe shkojn me burra therr te 40ave... qe jan mir ekonomikisht:D
Keshtu thone te gjithe nuk jane te gjithe njelloj por kur dalin pastaj mgjth rrale gjene ndonje te sakte...
...kut thua:te sakte! e ke fjalen per mu?Smile
KU i dihet te shpresojme...de

Akili

avatar
Moderator
Moderator
ooo njerez po femra apo mashkulli qe e ka ne gjake te tredhetoje do ta trdhetoj cfare beri9 se ishe ti ai qe po e ndihmoje ta tredhetone dhe cfare beri po te ishte nje tjeter

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Akili shkruajti:ooo njerez po femra apo mashkulli qe e ka ne gjake te tredhetoje do ta trdhetoj cfare beri9 se ishe ti ai qe po e ndihmoje ta tredhetone dhe cfare beri po te ishte nje tjeter

Nuk po flasim per kush e ndihmon bene keq apo jo...

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:Pece&love Nuk jan te gjithe njelloj... Pastaj ka dhe shum goca te martuara qe shkojn me burra therr te 40ave... qe jan mir ekonomikisht:D
Keshtu thone te gjithe nuk jane te gjithe njelloj por kur dalin pastaj mgjth rrale gjene ndonje te sakte...
...kut thua:te sakte! e ke fjalen per mu?Smile
KU i dihet te shpresojme...de

Shi Shi..oj goce si shum po me ngacmon mua ti!Si e ke hallin?ca kerkon prej meje?Smile Smile

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:
peace&love shkruajti:
AbSSoLuT shkruajti:Pece&love Nuk jan te gjithe njelloj... Pastaj ka dhe shum goca te martuara qe shkojn me burra therr te 40ave... qe jan mir ekonomikisht:D
Keshtu thone te gjithe nuk jane te gjithe njelloj por kur dalin pastaj mgjth rrale gjene ndonje te sakte...
...kut thua:te sakte! e ke fjalen per mu?Smile
KU i dihet te shpresojme...de

Shi Shi..oj goce si shum po me ngacmon mua ti!Si e ke hallin?ca kerkon prej meje?Smile SmileUahhh ca po thua une ty....? Aspak!
Nejse nese paske problem ti nuk po te flas fare ...u kenaqe?

Inn0ceNce

avatar
offfffff ca pytje kjo me rastin e par Very Happy

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
nuk eshte e mire kjo,por nganjehere ndodhe te fluturoi mendja

bimba

avatar
STaff
jo une skam shkuar me gra te martuara Very Happy

estilen

avatar
Vip
Vip
Ku qendron e keqja,pse te mos shkoja,nese ajo do me plotesonte te gjitha shijet.Njoh nje rast te kundert,nje 22 vjecare shkonte me nje 53 vjecar,sakrifikonte per te ne mynyre absolute,pa asnje interes material se vet ajo kishte para me bollek,sa qe per qejf te saj mbante me para te dashurin 53 vjecar.Histori reale dhe e njohur nga shume deshmitare okulare. Ka pergjigje per kete rast nga ju lexues ?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi