Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Dashuria » A mendoni se vidhet dashuria me nje nje makiazh apo veshje..

A mendoni se vidhet dashuria me nje nje makiazh apo veshje..

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Kam vene re se cunat e socem terhiqen shume shpejt nga nje vajze me veshje sexy dhe fytyren e patinuar!A Mendoni se vidhet dashuri me nje veshje sexy dhe me nje makiazh?Sad

Akili

avatar
Moderator
Moderator
une jo per nje nate po per te ren ne dashur joooooo
se me pare dua te shoofe se cfare ka ajo ne mendje se si llogjikone ajo dhe me pase te bie ne dashuri
une mendoje se munde te bi9esh ne dashuri dhe nja nje veprim dhe jo nga bukuria

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Akili shkruajti:une jo per nje nate po per te ren ne dashur joooooo
se me pare dua te shoofe se cfare ka ajo ne mendje se si llogjikone ajo dhe me pase te bie ne dashuri
une mendoje se munde te bi9esh ne dashuri dhe nja nje veprim dhe jo nga bukuria


Jam me ty lal!edhe mua me pelqejne me shum gocat e thjesha!

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Ehh ju djemte, s'ju gjendet karai i thuhet ...
Mgjth ne kohet e sotme meshkujt shumica per mos thene te gjithe i vene shume rendesi bukurise...
Gaboheni mgjth sepse bukuria iken e vjen dashuria e njeriu ngelet.
Mgjth nuk ja vlen per meshkuj te atille.
Cdo femer eshte e bukur nese shihni zemren e saj!
prsh

Akili

avatar
Moderator
Moderator
paece&love po sa e thaseh pak me larte qe nuk shikoje bukurine tek nje femer
dhe e dyta jame me ty te tera jane te bukura po ti shikoshe nga nje kende veshtrim

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
Akili shkruajti:paece&love po sa e thaseh pak me larte qe nuk shikoje bukurine tek nje femer
dhe e dyta jame me ty te tera jane te bukura po ti shikoshe nga nje kende veshtrim
PO PO ....ndoshta ndonjehere me te rralle mund te gjesh sic thua ti por ama eshte shume edhe bukuria per meshkujt kete se luan topi...

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
peace&love shkruajti:Ehh ju djemte, s'ju gjendet karai i thuhet ...
Mgjth ne kohet e sotme meshkujt shumica per mos thene te gjithe i vene shume rendesi bukurise...
Gaboheni mgjth sepse bukuria iken e vjen dashuria e njeriu ngelet.
Mgjth nuk ja vlen per meshkuj te atille.
Cdo femer eshte e bukur nese shihni zemren e saj!
prsh
o lal ti po thu: Bukuria shkon dhe vjen.. Budallai ngel Smile Smile

peace&love

avatar
operator/e
operator/e
[quote="AbSSoLuT"]
peace&love shkruajti:Ehh ju djemte, s'ju gjendet karai i thuhet ...
Mgjth ne kohet e sotme meshkujt shumica per mos thene te gjithe i vene shume rendesi bukurise...
Gaboheni mgjth sepse bukuria iken e vjen dashuria e njeriu ngelet.
Mgjth nuk ja vlen per meshkuj te atille.
Cdo femer eshte e bukur nese shihni zemren e saj!
prsh
o lal ti po thu: Bukuria shkon dhe vjen.. Budallai ngel Smile Smile

ngel zemra edhe dashuria

shaban cakolli

avatar
Moderator
Moderator
pajtohem dashuria buron nga zemra,jo nga pamja e jashtme.

blero


per mendimin tim pamja e jashteme te jep nej shtyse per ti hedhur syrin tjetrit por bie apo jo me vone ne dashuri me ate person eshte tjeter gje varet nga te tjera kushte, aman qe te mohojme qe shumica e cunave nuk terhiqen nga pamja e jashteme e goces do ishte rrene, sepse te gjithe e shohin te bukuren nga jashte e kam fjalen se nga brenda do kohen e vete

bimba

avatar
STaff
EDHE PSE NUK DUHET TE NDODHE, NDODHE Very Happy KJO ESHTE E VERTETA

Network

avatar
Web Master
Web Master
vallain me nje maskim kan fillu dhe gocat me mashtru qyqaaaaaa mer qazim po ndodhin shume gjojna Razz


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

bimba

avatar
STaff
albanian kujdes shpatullat se kohe e veshtire yllo Very Happy

estilen

avatar
Vip
Vip
Vidhet si jo,cere nuk bon vaki,kshuna si bohen kto gocat e sotme te morin m'qafe,pa le kur fryhen me silikon....pa.pa.pa.pa si duken?

Network

avatar
Web Master
Web Master
kto fryhen dhe me kallaj ngjiten Very Happy


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

RoMaNiSTI


[b][i][u]Vallahi sma mer menja vetem nonjonit qe osht buf ene ska pa femer me sy atij po ja bo kronin me kshu gjonash :p:p

bimba

avatar
STaff
Suspect Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Network

avatar
Web Master
Web Master
ka shkuat


_________________
Perfundimi I Rendesishem Eshte Njohja e Vetvetes ]

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi