Regjistrohu qe te shikosh Gjithcka Smile

FORUMI PEQINILIVE.NET JU URON QENDRIM TE KENDSHEM NE VAZHDIM


You are not connected. Please login or register

 » Koha e lire dhe shoqeria » Problemet shoqerore » Droga dhe Shoqeria

Droga dhe Shoqeria

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Droga dhe Shoqeria prej Fri Aug 03, 2007 6:15 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Ketu mund te flasim per ndikimin e droges ne shoqeri!(un per veten nuk pi drog,vetem rab:D edhe nai viz po e gjetem qyl:D Very Happy

2 Re: Droga dhe Shoqeria prej Sat Aug 04, 2007 11:40 am

Network

avatar
Web Master
Web Master
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha
hahahahahahahah qyl thu e hihihihi hallall:D

3 Re: Droga dhe Shoqeria prej Wed Aug 08, 2007 3:48 pm

AbSSoLuT


Moderator
Moderator
Albanian shkruajti:hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha
hahahahahahahah qyl thu e hihihihi hallall:D
LooooL po mer qyl.... hahah No Money No Fanny hahaha

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi